Oferta pracy

Pracownik produkcyjny Tłoczni

FINAL S.A.

  • Koksownicza 9, Dąbrowa Górnicza
    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 4 zmiany
  • Dni pracy:praca w systemie 4-brygadowym
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22, 22:00-6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy

FINAL S.A.

Koksownicza 9

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności produkcyjnych na linii technologicznej tłoczni,Kontrola jakości produkowanych profili, ich geometrii i cech powierzchni,

  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej,

  • Szybkie reagowanie w celu zabezpieczenia ciągłości produkcji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane,

  • Umiejętność koncentracji uwagi przy realizacji powierzonych zadań,

  • Sumienność, systematyczność, dokładność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Uprawnienie na suwnice (min. IIS) wydane przez UDT.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system premiowy,

  • Dodatkową premię uzależnioną od wyników pracy,

  • Nagrody z Programu Poleceń,

  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Szansę uczenia się, wymiany wiedzy i doświadczeń wśród najlepszych,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w przyjaznym otoczeniu,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Kartę Multisport współfinansowaną przez pracodawcę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Etapy rekrutacji
1

Ocena nadesłanych dokumentów aplikacyjnych

2

Wywiad telefoniczny

3

Spotkanie rekrutacyjne

4

Decyzja

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

FINAL S.A.

Yawal S.A. należy do czołówki dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Swoją pozycję zawdzięcza doświadczeniu zdobytemu podczas ponad 30 lat istnienia oraz szerokiej gamie innowacyjnych rozwiązań. Systemy przedsiębiorstwa to przyjazne dla środowiska, energooszczędne konstrukcje przeznaczone do budowy okien, drzwi, fasad, ścian działowych i osłonowych, ogrodów zimowych, balustrad oraz osłon przeciwsłonecznych.

Przewiń do profilu firmy