Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcyjny

CEMBRIT PRODUCTION S.A.

  • Gnieźnieńska 4, Trzemeszno
    Trzemeszno, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Gnieźnieńska 4

Trzemeszno

Twój zakres obowiązków

  • produkcja wyrobów włókno-cementowych,

  • dbałość o przestrzeganie przepisów BHP i wewnętrznych zasad,

  • dbałość o jakość produktów,

  • zachowanie porządku i czystość stanowiska pracy.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Pracę zmianową

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na pełen etat

  • Atrakcyjny system premiowania

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Pakiet benefitów dla pracowników

  • Kartę MultiSport

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • pakiet benefitów

Zainteresowane osoby prosimy o przekazanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim

  • osobiście do Działu Kadr

  • za pomocą poczty na adres: Cembrit Production S.A., ul. Gnieźnieńska 4, 62-240 Trzemeszno

  • lub za pomocą przycisku Aplikuj

Z uwagi na to, iż zakres obowiązków obejmuje prace wzbronione kobietom zgodnie z obowiązującym prawem, oferta skierowana jest tylko dla mężczyzn