Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcyjny

RosaO firmie

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przykręcanie (montaż) specjalnymi uchwytami do dedykowanych zawiesi materiału kierowanego do procesu anodowania (słupy, profile, blachy) wg planu anodowania

  • Odkręcanie (demontaż) i odkładanie na palety materiału poanodowanego

  • Prowadzenie bieżącej ewidencji ilościowej materiału do anodowania oraz poanodowanego

  • Kontrola jakościowa materiału surowego i poanodowanego

  • Wykonywanie poleceń przełożonych – kierownika produkcji i dyrektora anodowni produkcji.

Nasze wymagania

  • Sprawność fizyczna

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność – praca w systemie III- zmianowym

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i zakresu powierzonych zadań,

  • Możliwość zrobienia uprawnień na wózki widłowe UDT oraz do obsługi suwnic

  • Pracę w rozwojowej firmie o wysokiej jakości usług i osiągającej bardzo dobre wyniki sprzedażowe,

  • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy,

  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego,

  • Pakiet socjalny (karta sportowa,)

  • Świadczenia z ZFŚS – m.in. wczasy pod gruszą.

Rosa

Anodownia ROSA jest jedną z najnowocześniejszych w Europie, specjalizującą się w usłudze anodowania w technologii barwienia elektrochemicznego oraz interferencyjnego elementów aluminiowych - blach, rur, profili i elementów konstrukcyjnych. Główną część produkcji stanowi realizacja zleceń dla macierzystego zakładu ZPSO Rosa będącego liderem na polskim i europejskim rynku producentów słupów oraz nowoczesnych opraw oświetleniowych.

Naszą ambicją jest ciągły rozwój. Aby to osiągnąć chcemy przyciągnąć właściwych ludzi – zaangażowanych, chcących się rozwijać, szukających stabilnej pracy w firmie która na rynku jest już ponad 25 lat.

Przewiń do profilu firmy