Oferta pracy

Pracownik Produkcyjny

AWECO POLSKA APPLIANCE Sp. z o.o.O firmie

  • Turyńska 80, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

AWECO POLSKA APPLIANCE Sp. z o.o.

Turyńska 80

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • praca w hali produkcyjnej przy wytwarzaniu części AGD i Automotive

Nasze wymagania

  • motywacja i chęć do pracy

  • mile widziane doświadczenie produkcyjne

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony lub umowa zlecenie (praca na wakacje)

  • atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z części stałej oraz dodatków

  • lekka praca, głównie siedząca

  • pracę w systemie zmianowym

  • bardzo dobre warunki pracy w hali produkcyjnej z zapleczem socjalnym oraz parkingiem dla pracowników

  • fundusz socjalny: wczasy pod gruszą, paczki Mikołajkowe dla dzieci, premia świąteczna

  • ubezpieczenie grupowe, karta Multisport

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

SANHUA AWECO jest globalną firmą zatrudniającą prawie 2000 pracowników. Od 2013 roku jesteśmy częścią SANHUA, światowego lidera systemów AGD, motoryzacji i klimatyzacji, zatrudniającego 20.000 pracowników na całym świecie.

Produkowane przez nas systemy są kluczowymi elementami w niemal każdym urządzeniu gospodarstwa domowego czy klimatyzatora, jak również co drugiego nowo wyprodukowanego samochodu na świecie.

Przewiń do profilu firmy

Sposób aplikowania

  • bezpośrednio w siedzibie firmy (ul. Turyńska 80, 43-100 Tychy)

  • wysłanie aplikacji przez portal pracuj.pl

Klikając przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Aweco Polska Appliance Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.