Oferta pracy

Pracownik Produkcyjny w Procesach Wytwarzania

Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o.O firmie

  • Gnieźnieńska 32B, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o.

Gnieźnieńska 32B

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wykonanie zleceń produkcyjnych w zakresie wyprodukowania masy

  • przygotowanie głównych komponentów zgodnie z harmonogramem pod względem bezpieczeństwa, jakości i ilości oraz zgodnie z GMP

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub zawodowe

  • doświadczenie w pracy na produkcji w branży chemicznej, farmaceutycznej lub spożywczej

  • umiejętność obsługi komputera, środowisko Windows

  • uprawnienia do obsługi akumulatorowych wózków podnośnikowych będą atutem

  • komunikatywność i umiejętności pracy w grupie

  • samodyscyplina oraz dobra organizacji pracy

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • udział w projektach wewnętrznych działu

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, przedszkole firmowe, sklepik firmowy, multikarnet sportowy i wiele innych).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • sklepik firmowy

Beiersdorf Manufacturing Poznań to zgrany zespół ok 500 pracowników, w których potencjał głęboko wierzymy i wspieramy ich wszechstronny rozwój. Jesteśmy firmą produkcyjną - najnowsze technologie, urządzenia i systemy zapewniają, że każdy kosmetyk tutaj wyprodukowany, to kosmetyk najwyższej jakości. Około 90 procent z nich eksportujemy do ponad 30 krajów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

W związku ze strategicznym rozwojem i rozbudową centrum produkcyjnego, poszukujemy pracowników otwartych na doświadczenia w międzynarodowej organizacji. Obecnie planowana inwestycja zakłada rozwój infrastruktury i innowacji, a co za tym idzie nowe hale produkcyjne, nowoczesne budynki techniczne oraz magazyn wysokiego składowania.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy