Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcyjny w Zakładach Przetwórstwa Mięsnego

SBA Flex Recruitment Sp. z o.o.

  • Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:tygodniowa

Rekrutujemy dla

Dla naszych klientów z branży przetwórstwa mięsnego szukamy pracowników zmotywowanych do pracy w sektorze mięsnym na stanowisku Pracownik Produkcyjny w Zakładach Przetwórstwa Mięsnego.

Nasi klienci to firmy z branży przetwórstwa mięsnego specjalizujące się w produkcji gotowych produktów mięsnych (szynki, tatar, produkty grillowane).

Twój zakres obowiązków

Praca w zakładach mięsnych na stanowiskach:

Sortowanie poporcjowanych kawałków mięsa i pakowanie gotowych produktów mięsnych według zamówień klientów (foliowanie, ważenie) (Boxtel),

Grillowanie produktów mięsnych najwyższej jakości (wieprzowina i drób) (Tilburg),

Załadunek różnego rodzaju mięsa do samochodów ciężarowych na dziale ekspedycji (Boxtel),

Kontrola jakości gotowych produktów oraz pakowanie i przygotowanie do transportu (Boxtel).

Wymagania pracodawcy

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego jest mile widziana,

  • Chęć do pracy w chłodzie (średnia temp. 7 stopni),

  • Dyspozycyjność na dłużej,

  • Mile widziane doświadczenie w produkcji,

  • Motywacja do pracy zmianowej.

Pracodawca oferuje

  • Bonus dla osób mieszkających prywatnie – 100 EUR – szczegóły u rekruterów,

  • System bonusowy – bonus dla nowych pracowników 60 EUR oraz bonus REKOMENDACYJNY 120 EUR,

  • Długoterminowe zatrudnienie,

  • Dodatki zmianowe (117%-162,5%) i dodatek za pracę w chłodzie,

  • Obsługę kadrowo-administracyjną w języku niderlandzkim, angielskim, polskim i rumuńskim.

SBA Flex jest międzynarodową agencją pracy z siedzibą główną w Tilburgu. Oferujemy pracę w sektorze spożywczym, produkcyjnym, logistycznym i metalowym. Zapewniany zakwaterowanie, transport oraz ubezpieczenie zdrowotne. Dajemy możliwość długoterminowej współpracy w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Przewiń do profilu firmy