Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcyjny

Weegree

23,0024,00 brutto / godz.
  • Wieszowa (pow. tarnogórski)

    Wieszowa (pow. tarnogórski), śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Praca w firmie zajmującej się ubojem, rozbiorem oraz wysyłką mięsa drobiowego.

  • Na chwilę obecną poszukujemy osób do pracy na dziale ubojni przy patroszeniu, skubaniu, pracach czyszczących oraz obsługujących maszyny.

  • W zależności od działu praca w systemie jedno- lub trzy-zmianowym.

  • Temperatura na halach wynosi 5-8 stopni Celsjusza.

Wymagania pracodawcy

  • Wymagany własny środek transportu lub prawo jazdy oraz aktualna książeczka do badań epidemiologicznych.

Mile widziane

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.

  • Stawka od 22 do 24 zł brutto za godzinę + dodatek do mieszkania ok. 400 zł netto miesięcznie.

  • W razie potrzeby pomagamy w znalezieniu zakwaterowania.

  • Dla osób z prawem jazdy i chęcią zabierania innych osób udostępniamy samochód służbowy.

  • Ciepłe posiłki w czasie pracy.

  • W zależności od działu praca 8-12 godzin dziennie.

  • Pracodawca zapewnia ubranie robocze.

  • Możliwe rozpoczęcie pracy od zaraz.

  • Zapraszamy również obcokrajowców.

Weegree

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 18 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Przewiń do profilu firmy