Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcyjny

MARBA Sp. z o.o. Sp. j.

  • Głogowska 10a, Nowe Miasto, Zielona Góra, Trasa Północna 19, Zielona Góra

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • praca bezpośrednio przy produkcji,

  • proste prace manualne przy wytwarzaniu produktów,

  • pakowanie wyrobów na linii produkcyjnej,

  • realizacja produkcji w oparciu o plany produkcyjne, wykonywanie czynności według danego zlecenia, kart półproduktu/produktu, norm produkcyjnych z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa,

  • pilnowanie porządku na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie III-zmianowym

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań,

  • uczciwość, odpowiedzialność, zaangażowanie i efektywność w działaniu

To oferujemy

  • 8 -godzinny czas pracy,

  • 30-minutową przerwę,

  • dodatek za pracę w porze nocnej 20% do każdej godziny,

  • ekwiwalent za pranie,

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • terminowe wypłaty,

  • dodatek świąteczny „karpiowe”,

  • bonus finansowy za polecenia pracowników,

  • dofinansowanie do karty Multisport,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia,

  • możliwość zakupu produktów po atrakcyjnych cenach,

  • profesjonalne wdrożenie do pracy,

  • możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach organizacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Gwarantujemy 3 800 zł brutto po 3 miesięcznym okresie próbnym 4 200 zł brutto

MARBA Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Zielonej Górze - producent kosmetyków i środków czyszczących, eksportujący swoje wyroby do kilkudziesięciu krajów.

Przewiń do profilu firmy