Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcyjny

Sika Automotive Złotoryja Sp. z o.o.

  • Złotoryja

    Złotoryja, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa linii produkcyjnej,

  • pakowanie części według wzorcowego arkusza danych (DSTB),

  • nadzór i kontrola produkcji zgodnie ze specyfikacją działu jakości,

  • natychmiastowe zgłaszanie wszelkich usterek i awarii bezpośredniemu przełożonemu, włącznie z dokumentowaniem w książce zmian,

  • współpraca ze wszystkimi pracownikami, obsługującymi linię produkcyjną

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane wykształcenie techniczne,

  • gotowość do pracy w 4-brygadowym systemie czasu pracy (system równoważny: dwa dni od godz. 6.00 do godz. 18.00, dzień przerwy, 2 dni od godz. 18.00 do godz. 6.00, trzy dni przerwy),

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zdolności manualne,

  • sumienność,

  • samodzielność,

  • terminowość w realizacji zadań,

  • dbałość o stanowisko pracy,

  • komunikatywność.

Mile widziane

  • doświadczenie przy obsłudze linii produkcyjnej (1 rok),

  • doświadczenie przy pakowaniu części,

  • uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych z poziomu roboczego,

  • uprawnienia gazowe grupa III w zakresie eksploatacji,

  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych wraz z wymianą butli gazowej w wózkach zasilanych gazem.

To oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze + premie regulaminowe +dodatki okolicznościowe i systemowe,

  • zatrudnienie na pełen etat - umowa o pracę,

  • pracę w zespole,

  • pracę stacjonarną,

  • ubezpieczenie grupowe i prywatną opiekę medyczną,

  • dofinansowanie kosztów posiłków (SmartLunch),

  • karty podarunkowe dla dzieci na Mikołaja,

  • wdrożony system wniosków racjonalizatorskich,

  • program ”Poleć pracę w Sika Automotive Złotoryja sp. z o.o.”,

  • możliwość zapisania się do PKZP, dzięki czemu pracownicy mogą korzystać z preferencyjnych pożyczek.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dofinansowanie posiłków

Sika Automotive Złotoryja Sp. z o.o. jest producentem bitumicznych elementów wygłuszeniowych. Dostarczamy produkty redukujące hałas dla przemysłu motoryzacyjnego i AGD. Jesteśmy partnerami w branży budowlanej dostarczając produkty do uszczelnień i izolacji akustycznych. Naszym celem jest rozwój i produkcja innowacyjnych produktów, które są oparte na wysokich i stale rosnących wymaganiach naszych klientów. Nasze produkty dostarczamy do odbiorców zlokalizowanych w kraju i zagranicą.

Przewiń do profilu firmy