Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik prototypowni

ERGO POS sp. z o.o.O firmie

3 000‐4 000 zł brutto / mies.
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ERGO:POS to zespół doświadczonych i zaangażowanych specjalistów działający z pasją w zakresie projektowania, wdrażania, doboru materiałów, technologii oraz produkcji materiałów POS. Pomagamy klientom zwiększyć rozpoznawalność marki, wzmocnić wizerunek oraz atrakcyjność ich produktów, a tym samym sprzedaż poprzez innowacyjne, dedykowane, nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- wykonywanie modeli, prototypów i krótkoseryjnych produkcji,
- wykonywanie narzędzi produkcyjnych,
- drobne prace serwisowe i konserwatorskie.

Wymagane:

- zdolności manualne,
- znajomość obsługi zróżnicowanych narzędzi elektrycznych i ręcznych,
- zmysł techniczny, kreatywność i elastyczność,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- znajomość Corel Draw,
- umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,
- dobra organizacja pracy.

Wskazane:

- wykształcenie techniczne,
- zamiłowanie do majsterkowania,
- doświadczenie w pracy z tworzywami sztucznymi,
- doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,
- znajomość obsługi maszyn CNC (laser, frezarka),
- znajomość środowiska SolidWorks lub innego CAD/CAM,

Oferujemy:

- stabilną pracę w rozwijającej się firmie z polskim kapitałem
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- umowę o pracę na pełny etat, stałe wynagrodzenie oraz system premiowy
- świadczenia socjalne

Ogłoszenie archiwalne