Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik przeładunkowy

RESQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

5 0007 000 brutto / mies.
  • Bytomska 14, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny

Bytomska 14

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy segregacji aluminium

Nasze wymagania

  • Miłe widziane prawo jazdy oraz uprawnienia na wózek widłowy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Elastyczny system pracy

  • Możliwość zatrudnienia na pełen etat, jak i pracy dodatkowej,

  • Umowa lub zlecenie

  • Praca również dla emerytów.

  • Praca w solidnej, płacącej regularnie i w pełnym wymiarze firmie

DLACZEGO Z NAMI?

Wiemy jak trudno jest zmienić miejsce pracy. Ile to stresu, przygotowań, papierów, zamieszania. A wyjazd za granicę to stres podwójny. Znamy to, bo sami przez to przechodziliśmy. Dlatego od początku twojej nowej zawodowej drogi będziemy cały czas do Twojej dyspozycji. Podzielimy się z Tobą całą naszą wiedzą i doświadczeniem. Wyjaśnimy dokładnie wszystko to, co musisz wiedzieć, pomożemy wypełnić niezbędne dokumenty, załatwimy formalności na miejscu i będziemy dbać o to, by nic nie przeszkadzało Ci w spokojnej pracy.

My po prostu jesteśmy normalnymi, zwyczajnymi, uczciwymi ludźmi, którzy lubią swoją pracę, bo daje nam dochód ale też dzięki niej realizujemy ważną dla nas misję – pomagamy innym dobrze i bezpiecznie zarabiać. Można nam zaufać, tak jak my zaufamy Tobie.

Przewiń do profilu firmy