Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik przygotowania produktu - elektronika, automatyka

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 08.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy największym serwisem przemysłowym w Polsce oraz globalnym dostawcą urządzeń z zakresu automatyki i robotyki. Naszą misją jest pomoc dla tysięcy fabryk z całego świata w przypadkach awarii na liniach produkcyjnych.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref.: PPP 20180329
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Dołącz do nas jeżeli chcesz zdobywać doświadczenie w rozwojowej branży. Codziennie poznawać nowych ludzi, doradzać im i dzielić się z nimi zdobytą wiedzą. Pracować z młodym, ambitnym zespołem i wspólnie uczestniczyć jak również prowadzić projekty wewnętrzne i zewnętrzne.

    Obowiązki w zakresie danego stanowiska to:

    • przyjmowanie i wysyłanie zleceń
    • operacje logistyczne na terenie magazynu
    • identyfikacja towaru w procesie przyjęcia
    • różne prace wynikające z przygotowywania towarów dla klienta
    • kontrola jakości wysyłanych elementów

    Jeśli potrafisz coś więcej lub uczestniczyłeś w fajnym projekcie to powiedz nam o tym na rozmowie kwalifikacyjnej.

    Nasze wymagania:

    • czynne prawo jazdy kat.B
    • uprawnienia na wózki widłowe lub chęć ich zdobycia
    • wykształcenie techniczne (również w trakcie nauki)
    • pozytywne nastawienie i pogoda ducha - dobry klimat  to podstawa :)

    W zamian za zanagażowanie oferujemy:

    umowę o pracę na pełny etat
    wynagrodzenie w przedziale 3490 brutto na start
    dogodną lokalizację blisko centrum
    bezpłatny parking
    opiekę medyczną Medicover

    kartę sportową Multisport Plus
    kursy językowe
    catering finansowany przez firmę
    wyjazdy integracyjne
    możliwości rozwoju w obszarach elektronik i automatyki

    Zobacz jak to u nas wygląda: https://bit.ly/pracuj_w_rgb
    Nasz kanał Youtube: https://bit.ly/kanal_rgbelektronika

     Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji:

    Do zgłoszenia prosimy również dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę RGB ELEKTRONIKA AGACIAK CIACIEK SP. J. zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych".