Pracownik przygotowania produktu - magazyn

RGB ELEKTRONIKA O firmie

RGB ELEKTRONIKA

Jana Długosza

Wrocław

Jesteśmy największym serwisem przemysłowym w Polsce oraz globalnym dostawcą urządzeń z zakresu automatyki i robotyki. Naszą misją jest pomoc dla tysięcy fabryk z całego świata w przypadkach awarii na liniach produkcyjnych oraz kształtowanie świadomości ekologicznej w myśl naszego motta "Nie wyrzucaj - naprawiaj".

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dołącz do nas, jeżeli chcesz zdobywać doświadczenie w rozwojowej branży, pracować z ambitnym zespołem i wspólnie uczestniczyć w realizacji projektów wewnętrznych.

Twoje obowiązki:

  • Rozbiórki sprzętu z zakresu elektroniki i automatyki przemysłowej,
  • Identyfikacja części elektronicznych i mechanicznych,
  • Raportowanie przebiegu prac,
  • Udział w projektach rozwojowych.

Twoje kompetencje:

  • Znajomość budowy i zasady działania urządzeń elektronicznych i mechanicznych,
  • Obsługa aparatury pomiarowej,
  • Wykształcenie techniczne,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz organizacja pracy własnej.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość budowy elektroniki przemysłowej,
  • Uprawnienia SEP E1 do 1kV.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • dodatkową premię uzależnioną od wyników zespołu,
  • lokalizację w centrum Wrocławia,
  • bezpłatny parking,
  • opiekę medyczną Medicover,
  • kartę sportową Multisport,
  • kursy i szkolenia,
  • wyjazdy integracyjne

Do zgłoszenia prosimy również dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy