Logo Pracuj.pl

Pracownik Punktu Obsługi Klienta InfoDworzec

PKP S.A.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa pasażerów i klientów dworca,
  • udzielanie aktualnej informacji o rozkładzie jazdy, obowiązujących ofertach,
  • udzielanie szczegółowych informacji na temat dworca oraz topografii miasta,
  • przyjmowanie zapytań, wniosków, opinii i skarg klientów,
  • pomoc osobom z niepełnosprawnościami lub o ograniczonej sprawności ruchowej, reagowanie w trudnych sytuacjach.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną konwersację na tematy związane z codziennymi problemami pasażerów (przynajmniej poziom B1),
  • mile widziana będzie znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego,
  • dużym plusem będzie doświadczenie w obsłudze klienta,
  • nastawienie na wysoką jakość i skuteczność obsługi,
  • umiejętność szybkiego wyszukiwania potrzebnych informacji i komunikatywność,
  • umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu oraz łagodzenia sytuacji konfliktowych,
  • wysoka kultura osobista oraz nastawienie na pomoc klientom,
  • dobra znajomość MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych.

To oferujemy

  • miłą atmosferę pracy,
  • dobrą lokalizację miejsca pracy,
  • pracę w godzinach 7-21, możliwa praca zmianowa, elastyczny grafik,
  • terminową wypłatę świadczeń,
  • umowę zlecenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w rekrutacji wewnętrznej.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji za pomocą przycisku.

Informujemy, że potwierdzeniem przyjęcia Państwa aplikacji jest otrzymanie maila zwrotnego.

Pracownik Punktu Obsługi Klienta InfoDworzec, Gdańsk