Pracownik Punktu Usługowego - Dorabianie kluczy

KRAY-GREYO firmie

3 500‐5 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Opis stanowiska:

  • Dorabianie kluczy mieszkaniowych oraz samochodowych
  • Naprawa obuwia
  • Drobne usługi poligraficzne
  • Usługi zegarmistrzowskie (wymiana pasków i baterii)
  • Sprzedaż upominków, galanterii obuwniczej oraz galanterii do kluczy

Wymagania:

  • Uczciwość,
  • Zdolności manualne, zacięcie do majsterkowania
  • Obsługa komputera
  • Umiejętność pracy z programami MS Office

Oferujemy:

  • Przyuczenie do wykonywanego zawodu (dorabianie kluczy, usługi szewskie)
  • Stabilne warunki zatrudnienia (pełen etat, ZUS) w sieciowej firmie z 30-letnim doświadczeniem
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Szkolenia
  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy