Oferta pracy

Pracownik Recepcji/ Asystent Biura

Schilsner Industry Group Sp. z o.o.O firmie

Schilsner Industry Group Sp. z o.o.

Bierutowska 77

Wrocław

Jesteśmy liderem branży meblowej w produkcji komponentów płyt meblowych. Naszą specjalnością jest produkcja obrzeży meblowych, przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanego technologicznie parku maszynowego w Europie. Skupiamy ludzi z wielu branż, których cechuje otwartość i zaangażowanie. Wspieramy pracowników w ich rozwoju, bo to stanowi o naszej sile.
PRACOWNIK RECEPCJI
ASYSTENT BIURA

Zadania:

  • prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • przygotowanie poczty
  • koordynacja obiegu dokumentów i korespondencji
  • dbanie o porządek i wizerunek biura
  • zarządzanie kalendarzem i dostępnością sal konferencyjnych, umawianie spotkań, przyjmowanie gości
  • przygotowanie i obsługa sal konferencyjnych podczas spotkań
  • obsługa administracyjna biura: zaopatrzenie w art. biurowe i spożywcze
  • współpraca i wsparcie wszystkich działów w organizacji, w szczególności Zarządu
  • współpraca z recepcją główną

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata
  • dobra komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista i bardzo dobre zdolności interpersonalne
  • dobra, praktyczna wiedza z zakresu obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • kreatywność, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • sumienność, rzetelność, dyskrecja, dokładność
  • miła aparycja

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia.
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pełny etat.
  • pakiet medyczny,
  • pakiet multisport,
  • bezpłatna nauka języka angielskiego,
  • ubezpieczenie na życie i NNW

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Proszę wysłać CV dodająć formułkę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracy dla potrzeb aktualnego lub przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Schilsner Industry Group Sp. z o.o.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy