Oferta pracy

Pracownik recepcji / Asystent ds. administracji

Elemental Holding S.A.

  • Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, przestrzeń biurową i jej prawidłowe funkcjonowanie

  • Obsługa gości, spotkań biznesowych oraz szkoleń, obsługa sal konferencyjnych

  • Zarządzanie korespondencją przychodząca i wychodzącą oraz obsługiwanie połączeń telefonicznych

  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji

  • Codzienne wsparcie organizacyjne i administracyjne pracowników

  • Ewidencja i digitalizacja dokumentacji

  • Współpraca z dostawcami bieżących usług, kurierami i firmą sprzątającą

  • Zamawianie materiałów biurowych i spożywczych

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne porozumiewanie się

  • Bardzo dobra organizacja czasu i miejsca pracy

  • Pozytywne nastawienie, proaktywna postawa oraz łatwość w komunikacji

  • Dyskrecja

  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej grupie kapitałowej

  • Pracę w nowoczesnych i komfortowych przestrzeniach biurowych

  • Współpracę z doświadczonymi pracownikami spółki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Grupa Elemental prowadzi działalność w zakresie szeroko pojętego urban miningu i recyklingu. Spółki należące do Grupy prowadzą działalność w ramach czterech linii biznesowych:

• recycling zużytych katalizatorów (SAC),

• recycling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (WEEE),

• recycling obwodów drukowanych (PCB),

• recycling złomu metali nieżelaznych (non-ferrous).

Przewiń do profilu firmy