Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Recepcji - Barman

Polski Holding Hotelowy sp. z o.o.

  • Bukowska 303, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Bukowska 303

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa Gościa hotelowego (recepcja i bar),

  • meldowanie i wymeldowywanie Gości,

  • rozliczanie pobytów,

  • nadzór nad rezerwacjami.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego,

  • gotowość do pracy zmianowej,

  • wysoka kultura osobista,

  • dobra organizacja czasu i pracy.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

  • pakiet socjalny,

  • ubezpieczenie zdrowotne PZU,

  • zniżki w innych naszych hotelach oraz hotelach sieci Marriott.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ!

Prześlij swoje CV, zaprosimy Cię na rozmowę i pokażemy co to znaczy być MOXY!

Hotel Moxy w Poznaniu powstał w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Poznań – Ławica. 120 pokojowy hotel przyjął pierwszych gości w listopadzie 2019 roku. Jest to drugi hotel lifestylowej Marki Marriott należący do Polskiego Holdingu Hotelowego. Obiekt dysponuje zapleczem gastronomicznym, salą spotkań oraz parkingiem na 84 auta. Hotel jest bardzo dobrze usytuowany względem zaplecza biznesowego, handlowego i turystycznego Poznania

Przewiń do profilu firmy