Oferta pracy

Pracownik Recepcji

Martes Sport Sp. z o. o.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie korespondencji zewnętrznej

  • Współpraca z dostawcami firmy (firmy kurierskie, sprzątające i inne)

  • Dbanie o porządek w dokumentacji i archiwizowanie

  • Koordynacja obiegu dokumentów, współpraca z działem księgowości

  • Współpraca z zarządem oraz innymi działami firmy

  • Obsługa klientów, odbieranie telefonów i poczty elektronicznej

  • Prace administracyjno-biurowe

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Dokładność i skrupulatność

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office (Words, Excel, Outlook)

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku sportowym

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Interesującą i samodzielną pracę w młodym zespole

  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Motywacyjny system wynagrodzeń wraz z pakietem benefitów (Karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne oraz grupowe)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Interesujesz się Sportem?

Jesteś osobą pełną entuzjazmu, a do tego chcesz zdobyć cenne doświadczenie?

Dołącz do grona najlepszych!

Martes Sport to ponad 25 lat działalności, ponad 350 sklepów sportowych w Polsce i za granicą, ponad 3000 zatrudnionych osób, bogate portfolio marek oraz rozbudowana sieć logistyczna.

Przewiń do profilu firmy