Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Recepcji

ARTVEIN & BABIANA

  • Hynka 6, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Hynka 6

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Pacjentów/Klientów

  • Informowanie o dostępnych usługach i procedurach

  • Odbieranie telefonów

  • Umawianie wizyt i prowadzenie kalendarzy specjalistów

Nasze wymagania

  • Znajomość obsługi komputera

  • Dyspozycyjność w godzinach 15.00-20.00

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z Pacjentem

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wartościowe szkolenia

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Prezenty i nagrody przyznawane za sukces określonego projektu

O nas

Chirurgia Art Vein i Babiana Kosmetologia Genokosmetyka. Jedna firma dwie marki. Od ponad 10-ciu lat wspólnie tworzymy specjalistyczne centrum medyczne. Miejsce uznanych, doświadczonych specjalistów. Doceniane na rynku, o czym świadczą regularnie przyznawane nagrody, zarówno przez branżę jak i przez Pacjentów.

Naszą misją jest leczenie, zwiększanie świadomości, profilaktyka oraz edukacja.

 Jesteśmy pasjonatami, głodnymi wiedzy i wyzwań. Otaczamy się ludźmi z pozytywną energią. Dzięki temu spełniamy się zawodowo i realizujemy marzenia.

Zapraszamy do współpracy.