Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Recepcji - Greeter

Dealer BMW SikoraO firmie

  • Lubin

    Lubin, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie Klientów i Gości w salonie oraz kierowanie do odpowiednich osób/działów,

  • Obsługa centrali telefonicznej, poczty tradycyjnej oraz elektronicznej,

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz przepływ korespondencji,

  • Odbieranie przesyłek kurierskich,

  • Prowadzenie dokumentacji wymaganej przez Pracodawcę,

  • Aktywne wsparcie wszystkich działów firmy,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki, w zgodzie z międzynarodowymi standardami marki.

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista, otwartość oraz rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,

  • Motywacja do pracy oraz zaangażowanie,

  • Sprawna obsługa programów z pakietu MS Office,

  • Bardzo dobra organizacji pracy,

  • Chęci zdobywania wiedzy i nowych umiejętności,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • Kartę Benefit na preferencyjnych warunkach,

  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Dealer BMW Sikora

Dealer BMW Sikora od ponad dekady figuruje na mapie Śląska jako jeden z najprężniej rozwijających się salonów samochodowych marki premium.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.