Oferta pracy

Pracownik Recepcji - Greeter

Dealer BMW SikoraO firmie

Dealer BMW Sikora

Pszczyńska 103

Mikołów

Poszukujemy do pracy na stanowisko:

Recepcjonista - Greeter

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie Klientów i Gości w salonie oraz kierowanie do odpowiednich osób/działów,
  • Obsługa centrali telefonicznej, poczty tradycyjnej oraz elektronicznej,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz przepływ korespondencji,
  • Odbieranie przesyłek kurierskich,
  • Prowadzenie dokumentacji wymaganej przez Pracodawcę,
  • Aktywne wsparcie wszystkich działów firmy,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki, w zgodzie z międzynarodowymi standardami marki.

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista, otwartość oraz rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
  • Motywacja do pracy oraz zaangażowanie,
  • Sprawna obsługa programów z pakietu MS Office,
  • Bardzo dobra organizacji pracy,
  • Chęci zdobywania wiedzy i nowych umiejętności,
  • Przyjazna, profesjonalna aparycja i nienaganna prezencja,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Kartę Benefit na preferencyjnych warunkach,
  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego
za pomocą przycisku APLIKUJ ze stanowiskiem w temacie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy