Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Recepcji - Greeter

Dealer BMW SikoraO firmie

Dealer BMW Sikora

Wrocławska 143

Opole

Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta. Jeżeli jesteś gotowy na wyzwania w pracy dla czołowej marki segmentu Premium, to szukamy właśnie Ciebie.

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie Klientów i Gości w salonie oraz kierowanie do odpowiednich osób/działów,
  • Obsługa centrali telefonicznej, poczty tradycyjnej oraz elektronicznej,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz przepływ korespondencji,
  • Odbieranie przesyłek kurierskich,
  • Prowadzenie dokumentacji wymaganej przez Pracodawcę,
  • Aktywne wsparcie wszystkich działów firmy,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki, w zgodzie z międzynarodowymi standardami marki.

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista, otwartość oraz rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
  • Motywacja do pracy oraz zaangażowanie,
  • Sprawna obsługa programów z pakietu MS Office,
  • Bardzo dobra organizacji pracy,
  • Chęci zdobywania wiedzy i nowych umiejętności,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Kartę Benefit na preferencyjnych warunkach,
  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie CV z adnotacją: „Oświadczam że zapoznałam/zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych dostępną pod adresem : [email protected]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez. do uzupełnienia z siedzibą w do uzupełnienia dla celów udziału w rekrutacji, w którym złożyłem/złożyłam te dokumenty. Wiem, że powyższa zgoda może być odwołana w każdym momencie, co jest jednoznaczne z brakiem możliwości dalszego uczestnictwa w rekrutacji i nie ma wpływu na przetwarzanie danych, które miało miejsce przed jej odwołaniem.”

Jeżeli chce Pani/Pan wziąć udział w także w innych rekrutacjach prowadzonych prosimy o umieszczenie dodatkowo klauzuli w wersji jak poniżej:

„Oświadczam że zapoznałam/zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych dostępną pod adresem: do uzupełnienia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez do uzupełnienia z siedzibą w do uzupełnienia dla celów udziału w rekrutacji, w którym złożyłem/złożyłam te dokumenty, a także w przyszłych rekrutacjach. Wiem, że powyższa zgoda może być odwołana w każdym momencie, co jest jednoznaczne z brakiem możliwości dalszego uczestnictwa w tej i następnych rekrutacjach i nie ma wpływu na przetwarzanie danych, które miało miejsce przed jej odwołaniem.”

Ogłoszenie archiwalne