Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Recepcji

BMW M-CARSO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • dbałość o zauważenie i powitanie każdego Klienta

  • zbadanie celu wizyty klienta - wstępne ustalenie potrzeb, skierowanie do odpowiedniego działu lub doradcy

  • telefoniczna obsługa klientów w zakresie pierwszego kontaktu

  • budowanie odpowiedniej atmosfery, współpraca z innymi działami

  • rzetelny pomiar ruchu w salonie i w poszczególnych działach

  • dbałość o ład i porządek w salonie

  • pomoc w akcjach mailingowych

  • pomoc w bieżących sprawach recepcji

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność

  • reprezentacyjność

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • zatrudnienie w młodym, dynamicznym, koleżeńskim zespole,

  • dostęp do najnowszych technologii motoryzacyjnych,

  • możliwości rozwoju zawodowego w środowisku BMW.