Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Recepcji

NOVA SP. Z O.O. I WSPÓLNICY SP.K.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa klientów

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Odbieranie i przekierowanie telefonów

  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji, odbieranie, ewidencjonowanie i sortowanie korespondencji w wersji papierowej i elektronicznej, dystrybucja poczty

  • Wydawanie faktur i przyjmowanie wpłat gotówkowych oraz kartą, wystawianie odpowiednich pokwitowań

  • Wsparcie organizacyjne i administracyjne pracowników

  • Inne prace biurowe zlecone przez przełożonych

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość standardów obsługi klienta

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych, komputera w tym pakietu MS Office

  • Punktualność, uczciwość, dyspozycyjność

  • Obsługa terminala płatniczego

  • Mile widziana znajomość programu Autostacja3

To oferujemy

  • Podnoszenie kwalifikacji

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Stałe zatrudnienie - umowę o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne warunki pracy

  • Szkolenie przygotowujące do pracy na w/w stanowisku

  • Przyjazną atmosferę