Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik recepcji

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 07.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GEERS Dobry Słuch jest liderem w branży doboru aparatów słuchowych obecny na polskim rynku od 1992 roku. Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm na tym rynku.

    GEERS udowadnia swoim Klientom, głównie osobom po 60-tym roku życia, że niedosłuch nie skazuje na społeczne wykluczenie i izolację. Rozwiązaniem jest profesjonalne dopasowanie odpowiednich aparatów słuchowych, które umożliwiają powrót do pełnego i radosnego uczestnictwa w życiu rodzinnym, zawodowym i towarzyskim. . Poszukujemy ludzi z pasją, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy profesjonalną obsługę naszych Klientów, aby nasza firma wyróżniała się na tle konkurencji. Obecnie w związku z dalszym rozwojem sieci naszych sklepów poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Łódź
    nr ref. CE/REC

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa recepcyjna gości, wydawanie identyfikatorów
    • Obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej
    • Przyjmowanie korespondencji i przesyłek
    • Dbanie o obieg dokumentów: biuro - księgowość zewnętrzna
    • Inne czynności pomocnicze we współpracy z księgowością
    • Pomoc w organizacji spotkań

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie
    • Dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność, terminowość
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego mowie i w piśmie
    • Komunikatywność
    • Mile widziane doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Pomoc w drożeniu do nowych zadań
    • Pakiet świadczeń dodatkowych m.in., dofinansowanie z funduszu socjalnego m. in. OK System,
    • ubezpieczenie medyczne
    • możliwość ubezpieczenia grupowego

    CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez przycisk APLIKUJ pod ogłoszeniem, wpisując w treści e-maila wybrany powyżej nr ref.

    Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zapraszamy również do zapoznania się z naszą stroną internetową: www.geers.pl

    Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133poz.883”