Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Recepcji

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    NOVA Autoryzowany Dealer marki VOLVO w poszukuje kandydatów do pracy
    w serwisie mechanicznym na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź
    OBOWIĄZKI:
    • Bieżąca obsługa klientów
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
    • Odbieranie i przekierowanie telefonów
    • Dbanie o prawidłowy obieg informacji, odbieranie, ewidencjonowanie i sortowanie korespondencji w wersji papierowej i elektronicznej, dystrybucja poczty
    • Wydawanie faktur i przyjmowanie wpłat gotówkowych oraz kartą, wystawianie odpowiednich pokwitowań
    • Wsparcie organizacyjne i administracyjne pracowników
    • Inne prace biurowe zlecone przez przełożonych
    WYMAGANIA:
    • Wysoka kultura osobista
    • Znajomość standardów obsługi klienta
    • Komunikatywność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Znajomość obsługi urządzeń biurowych, komputera w tym pakietu MS Office
    • Punktualność, uczciwość, dyspozycyjność
    • Obsługa terminala płatniczego
    • Mile widziana znajomość programu Autostacja3
    OFERUJEMY:
    • Podnoszenie kwalifikacji
    • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
    • Stałe zatrudnienie - umowę o pracę na pełny etat
    • Atrakcyjne warunki pracy
    • Szkolenie przygotowujące do pracy na w/w stanowisku
    • Przyjazną atmosferę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV, klikając w przycisk aplikowania

    W liście prosimy o zawarcie kaluzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nova sp. z o. o. i Wspólnicy sp. k. z siedzibą w Łodzi na ul. Kolumny 1, 93-610 Łódź  w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
    bottom