Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Recepcji Parkingu - Port Lotniczy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "INTERPARKING POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Miejsce pracy: Wrocław

    Poszukujemy Pracownika Recepcji Parkingu we Wrocławiu.

    Miejsce pracy:
    Port Lotniczy Wrocław

    Obowiązki:
    obsługa klienta, kasy fiskalnej, wystawianie faktur, raportowanie, obsługa kas automatycznych.

    Praca zmianowa 24/72h.

    Oczekujemy:
    znajomość obsługi komputera, komunikatywność, dyspozycyjność.
    Język angielski, niemiecki w stopniu komunikatywnym- mile widziany

    Znajomość programu Symfonia Handel będzie dodatkowym atutem.
    Oferujemy umowę o pracę na pełny etat.

    CV prosimy wysłać w odpowiedzi na ogłoszenie

    Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

    W przypadku podania nam danych osobowych ich administratorem będzie Interparking Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Św. Barbary 4/2, 00-686 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000138105, NIP 5222420314, kapitał zakładowy 200 000,00 zł („Interparking”).

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do prowadzenia z Państwem korespondencji, która wiąże się z przetwarzaniem danych osobowych w celach opisanych poniżej. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do prowadzenia z Państwem korespondencji na dany temat, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na administratora danych przepisami prawa, w tym przepisami dotyczącymi odpowiedzialności cywilnoprawnej lub obowiązków publiczno i administracyjnoprawnych Interparking. W zakresie ewentualnej wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody lub zaprzestania działalności, której zgoda dotyczy.Ponadto Państwa dane osobowe mogą być wykorzystywane także dla celów statystycznych, w celu marketingu bezpośredniego lub w celu dochodzenia lub obrony przed roszczeniami – w ramach prawnie dozwolonego i uzasadnionego interesu administratora danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit f) RODO a do dnia 25 maja 2018 r. art. 23 ust. 1 pkt 5) ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.) Odbiorcami Państwa danych mogą być stosowni pracownicy Interparking biorący udział w procesie obsługi Państwa korespondencji.

    Ponadto Państwa dane osobowe mogą być wykorzystywane dla celów rekrutacyjnych – w ramach prawnie dozwolonego i uzasadnionego interesu administratora danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit f) RODO a do dnia 25 maja 2018 r. art. 23 ust. 1 pkt 5) ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.) Odbiorcami Państwa danych mogą być stosowni pracownicy Interparking biorący udział w procesie obsługi Państwa korespondencji.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.