Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Recepcji

Klient Pracuj.pl

  • Piła

    Piła, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sekretariatu

  • samodzielna obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • nadzór nad obiegiem dokumentów

  • organizacja i obsługa spotkań biurowych i biznesowych

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy (witanie gości, odbieranie telefonów)

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość pakietu MS Office

  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność organizacji własnej pracy

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę na pełen etat

  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze,

  • szkolenia, rozwój zawodowy oraz możliwości awansu

  • dogodną lokalizację w centrum miasta

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy