Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik recepcji / Pracownik biurowy

  • Rzgów, Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 01.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się, międzynarodową firmą sektora chemii budowlanej,
specjalizującą się w produkcji szerokiego asortymentu profesjonalnych systemów budowlanych

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko
Miejsce pracy: Rzgów k/Łodzi (woj. łódzkie)

ZADANIA:

  • Obsługa recepcji
  • Obsługa centrali telefonicznej (odbieranie i łączenie rozmów)
  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej (rozdzielanie poczty wewnętrznej, przygotowywanie przesyłek, kontakt z firmami kurierskimi)
  • Przyjmowanie gości, rejestrowanie ich wizyt i informowanie pracowników o przybyciu danego gościa
  • Dbanie o porządek w salkach spotkań i konferencyjnych
  • Udzielanie pomocy innym działom w zakresie czynności biurowych
  • Nadzorowanie kartotek klientów pod kątem poprawności wpisanych danych
  • Kompleksowa obsługa zamówień od klientów krajowych i zagranicznych
  • Współpraca z handlowcami w zakresie realizacji zamówień
  • Obsługa elektronicznego systemu faktur

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie pełne
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i rzetelność
  • Otwartość na nowe wyzwania i komunikatywność

OFERUJEMY:

  • Praca w stabilnej i renomowanej firmie branży chemii budowlanej
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Realne możliwości rozwoju umiejętności zawodowych (kursy, szkolenia)
  • Stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie życiorysów w języku angielskim klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest KERAKOLL POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Rzgowie przy ul. Katowickiej 128. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.