Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Recepcji

HOTELE GRUPY MARMA SP. Z O.O.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • Obsługa recepcji,

  • Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych,

  • Czynności związane z bezpośrednią obsługą Gości hotelowych,

  • Współpraca z pozostałymi działami Hotelu,

  • Telefoniczna obsługa gości hotelowych, meldowanie i wymeldowanie, przyjmowanie płatności

Nasze wymagania

  • Jesteś pasjonatką/pasjonatem hotelarstwa, która/y z entuzjazmem chce się rozwijać w sieci hotelowej

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku oraz co najmniej średnie wykształcenie

  • Bardzo dobrze znasz język angielski ( znajomość kolejnego języka będzie dodatkowym atutem)

  • Posiadasz umiejętność budowania i podtrzymywania relacji

  • Znasz pakiet MS Office

  • Potrafisz łatwo nawiązywać kontakty i sprawia Ci to przyjemność

  • Chętnie podejmujesz inicjatywę i jesteś otwarty na potrzeby Gości i Klientów

  • Lubisz pracować z ludźmi i dla ludzi

  • Potrafisz zapewnić prawidłowy i satysfakcjonujący przebieg pobytu Gości w hotelu

To oferujemy

  • Pracę w młodym i zaangażowanym zespole

  • Umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w nowoczesnym hotelu należącym do światowej marki

  • Szeroki pakiet specjalistycznych szkoleń

  • Przywileje i zniżki na pobyty zagraniczne i krajowe w hotelach sieci Hilton dla pracowników i ich bliskich

  • Możliwość bezpłatnego korzystania z hotelowej siłowni/fitness

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach dla Ciebie i dorosłych członków Twojej rodziny

  • Pracę w centrum Rzeszowa

Hilton Garden Inn Rzeszów to działający od 2012 roku czterogwiazdkowy hotel położony

w stolicy Podkarpacia. Dysponujemy 101 komfortowymi i nowocześnie wyposażonymi pokojami, centrum konferencyjno-bankietowym o łącznej powierzchni ponad 600 m2

oraz 2 punktami gastronomicznymi.

Przewiń do profilu firmy

Atmosfera to bardzo ważny element pracy, dlatego gwarantujemy współpracę z ludźmi pełnymi pasji, nastawionymi pozytywnie do życia i do ludzi ich otaczających oraz dbających o ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji.

Jeśli szukasz miejsca, w którym praca będzie przyjemnością, a Twój przełożony partnerem, nie zwlekaj, wyślij CV z zamieszczoną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Proces rekrutacji:

  • aplikacja za pomocą serwisu ogłoszeniowego,

  • kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami jako etap preselekcji

  • rozmowa kwalifikacyjna z bezpośrednim przełożonym

  • oferta współpracy dla wybranego kandydata.

  • informacja zwrotna do pozostałych osób, które nie zostały wybrane