Pracownik Recepcji / Sekretariatu – Specjalista ds. obsługi pacjenta

Otto Bock Polska Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Administracyjna obsługa pacjentów tj. informacja telefoniczna, umawianie wizyt, prowadzenie dokumentacji i rozliczeń (wystawianie faktur, rachunków, fiskalizacja itp.), rejestracja i nadzór nad zamówieniami;

  • Prowadzenie spraw administracyjnych dotyczących oddziału;

  • Przygotowywanie oficjalnych pism do pacjentów, fundacji, instytucji rządowych i samorządowych, wymaganych w zakresie bieżącej realizacji zadań;

  • Współpraca z działem produkcji, logistyki i księgowości;

  • Przygotowywanie raportów i zestawień do centrali firmy.

Nasze wymagania

  • Najlepsza kandydatka/najlepszy kandydat to osoba, która:

  • Posiada doskonałe umiejętności organizacji pracy i czasu;

  • Dobrze radzi sobie w sytuacjach stresowych;

  • Lubi pracę z dużym zakresem samodzielności i odpowiedzialności;

  • Z łatwością nawiązuje kontakty;

  • Reprezentuje wysoką kulturę osobistą;

  • Posiada wykształcenie min. średnie;

  • Dobrze zna pakiet MS Office i odnajduje się w pracy biurowej;

  • Posługuje się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane

Jeśli znasz zasady obsługi kasy/drukarki fiskalnej, systemu SAP B1 - będzie to Twoim dodatkowym atutem! Masz ponadto doświadczenia w obszarze obsługi klienta/pacjenta - jesteś kandydatką/kandydatem, którego szukamy.

To oferujemy

  • Pracę w uznanej niemieckiej firmie ortopedycznej z tradycjami będącej liderem na rynku międzynarodowym w segmencie protetyki kończyn;

  • Stabilne warunki zatrudnienia - pełen etat w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system premiowy;

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów i ich merytoryczne wsparcie;

  • Rozwój zawodowy poprzez możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych;

  • Opiekę medyczną w LuxMed.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Ottobock to nowoczesna firma medyczna z tradycjami odnosząca sukcesy od 100 lat na rynku światowym. Działalność firmy skoncentrowana jest na ludzkich potrzebach. Oferując najwyższej jakości sprzęt ortopedyczno-rehabilitacyjny, w tym protezy kończyn, wózki inwalidzkie, stabilizatory stawów, czy też sprzęt dziecięcy Ottobock dąży do poprawy jakości życia wielu osób, a także zapewnienia im mobilności oraz niezależności.

Przewiń do profilu firmy