Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Recepcji

G&G Auto Lublin Sp. z o.o.O firmie

G&G Auto Lublin Sp. z o.o.

Piasecka 16

Świdnik

G&G Auto Lublin Sp. z  o.o. -  Autoryzowany Dealer VW i Audi poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Opis stanowiska i podstawowych obowiązków:

  • Powitanie Gości i udzielanie niezbędnych informacji o poszczególnych działach
  • Kontakt telefoniczny z Klientami
  • Nadzorowanie obiegu dokumentów
  • Przyjmowanie płatności i obsługa kasy fiskalnej
  • Koordynowanie spraw administracyjnych w ramach oddziału
  • Przygotowywanie i odbieranie korespondencji
  • Współpraca z firmami kurierskimi oraz dostawcami określonych usług
  • Bieżąca obsługa recepcji i stanowiska kasowego
  • Dbanie o poczekalnię dla Klientów

Oczekujemy:

  • Uśmiechu 😊
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrej organizacji pracy
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • Biegłej obsługi pakietu MS Office
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Świetną atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • System szkoleń
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk „Aplikuj teraz”

Prosimy o dopisanie na CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych))

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ODPOWIEDZI TYLKO NA WYBRANE OFERTY.

Ogłoszenie archiwalne