Oferta pracy

Pracownik Recepcji w Salonie Samochodowym Mercedes-Benz

Nobile Motors Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kielce, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Nobile Motors Sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz
POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKO

PRACOWNIK RECEPCJI W SALONIE SAMOCHODOWYM MERCEDES-BENZ

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa recepcji zgodnie ze standardami marki Mercedes-Benz
  • opieka nad Klientami oczekującymi na kontakt osoby odpowiedzialnej za proces sprzedaży samochodów, części lub serwisu
  • obsługa kasowa firmy
  • współpraca ze wszystkimi działami w firmie

Nasze oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • język angielski na poziomie komunikatywnym

Kandydatom oferujemy:

  • pracę w firmie o uznanej na rynku marce
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie proszone są o przysyłanie aplikacji zawierających CV.

Dziękujemy za nadesłane aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Nobile Motors Sp. z o.o. z siedzibą w 20-147 Lublin, Al. Spółdzielczości Pracy 84. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26.06.1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nobile Motors Sp. z o.o. z siedzibą w 20-147 Lublin, Al. Spółdzielczości Pracy 84 (zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy