Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Alfa Laval Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marynarskiej 15 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Recepcji

Alfa Laval Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 8 dni
    do: 30 paź 2021
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

O pracy:

Do Twoich głównych zadań będzie należeć bieżąca obsługa biura, nadzór nad korespondencją, współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie zaopatrzenia w materiały biurowe i spożywcze, obsługa centrali telefonicznej, pomoc przy organizacji akcji marketingowych i pomoc w dziale personalnym.

Nasze wymagania

Kim jesteś:

Jeśli jesteś osobą otwartą, zaangażowaną i komunikatywną, a do tego lubisz pracę z ludźmi, umiesz podejmować szybkie decyzje i działania, prezentujesz wysoką kulturę osobistą, reagujesz na zmiany z otwartością i szybko się uczysz to jest to praca dla Ciebie!

Co umiesz:

Posiadasz doświadczenie w pracy administracyjnej. Posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym codzienną, swobodną komunikację.

To oferujemy

Co na tym skorzystasz:

Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji, w miłym i dynamicznym zespole. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo powyżej roku, wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, dostęp do różnorodnego pakietu benefitów zawierającego m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW i karnet sportowy, owocowe poniedziałki i środy.

O nas

Nasze nowatorskie rozwiązania techniczne przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju i lepszych warunków życia codziennego. Kochamy to, co robimy i jesteśmy w tym dobrzy. Ale teraz chcemy być jeszcze lepsi! Poszukujemy entuzjastycznego Pracownika Recepcji do naszego biura w Warszawie.