Oferta pracy

Pracownik Recepcji

IMPWAR SP. Z O.O.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
IMPWAR SP. Z O.O.
Autoryzowany Dealer marki NISSAN

Firma z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

Dołącz do naszego zespołu jako:
miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa recepcji firmy
  • Kontakt telefoniczny i bezpośredni z Klientami
  • Koordynacja wewnętrznych procedur
  • Administracja biurowa
  • Obsługa oddziałowej bazy danych
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Duże zaangażowanie i motywacja w osiąganiu wyznaczonych celów
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Konsekwencja w działaniu i realizacji zadań krótko i długo-terminowych
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów
  • Rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • Wysoki poziom obsługi klienta
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B oraz wysoka kultura jazdy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne
Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV
klikając w przycisk APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy