Pracownik Recepcji

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 29.08.2019
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 28.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W PPG każdego dnia pracujemy nad udoskonalaniem i dostarczaniem farb, powłok i produktów specjalistycznych, którym nasi klienci ufają już od ponad 130 lat. Współpracujemy ściśle, aby znaleźć najlepsze rozwiązania. Nasza główna siedziba mieści się w Pittsburghu, a zakłady i centra innowacji zlokalizowane są w niemal 70 krajach. Obsługujemy klientów z branż: budowlanej, produktów konsumenckich, przemysłowej i transportowej. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę i śledź PPG na LinkedIn.

    Location: Wrocław

    Twoje zadania:

    • przyjmowanie gości
    • współpraca z dostawcami zewnętrznymi, pozostałymi jednostkami
    • obieg korespondencji wewnątrz i na zewnątrz firmy
    • rezerwacja parkingu
    • archiwizacja raportów
    • praca z fakturami
    • wsparcie działu komunikacji
    • współpraca z administracją budynku
    • wsparcie w organizacji eventów dla pracowników
    • wsparcie w bieżących potrzebach teamu

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Wysokie umiejętności organizacji pracy
    • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji
    • Proaktywność w działaniu
    • Wysoka kultura osobista
    • Zdyscyplinowanie i odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej
    • Umowę o pracę tymczasową (pierwsza na okres 3 miesięcy, druga na rok)
    • Dni i godziny pracy: poniedziałek-piątek / 8-16
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Zdobycie doświadczenia zawodowego