Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Recepcji

SIKORA MOTO EXPERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

3 6004 000 brutto / mies.
  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie Klientów i Gości w salonie oraz kierowanie do odpowiednich osób oraz działów

  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki, w zgodzie z międzynarodowymi standardami marki

  • Obsługa centrali telefonicznej, poczty tradycyjnej oraz elektronicznej

  • Zapewnienie sprawnej i prawidłowej obsługi kasowej (Przyjmowanie wpłat od Klientów, przeliczanie pieniędzy, tworzenie raportów kasowych, otwieranie i zamykanie kasy)

  • Wykonywanie prac administracyjnych związanych z prowadzeniem bieżących statystyk i raportów

  • Zamawianie artykułów biurowych, obsługa spotkań w sali konferencyjnej

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta

  • Wysoka kultura osobista, otwartość oraz rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Prawo jazdy kat. B

  • Determinacja i zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Gotowość do podjęcia długofalowej współpracy

  • Orientacja na pracę zespołową

  • Nastawienie na potrzeby Klienta marki Premium

  • Bardzo dobra organizacja pracy i skrupulatność

  • Przyjazna, profesjonalna aparycja i nienaganna prezencja

  • Doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego – jako mile widziane

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (w godzinach 7:40-15:40, 9-17, 10-18 od poniedziałku do piątku)

  • Gotowość do pracy w min. jedną sobotę w miesiącu w godzinach 8:00-15:00 (do odbioru jako dzień wolny lub dodatkowo płatne)

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Wynagrodzenie w wysokości 3600-4000 zł brutto w zależności od zrealizowanych zadań oraz dodatkowych zmiennych

  • Możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy

  • Niezbędne narzędzia pracy, by pracowało Ci się komfortowo

  • Dofinansowanie karty Medicover Sport

  • Pakiet medyczny Medicover

  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie

Bycie w centrum akcji to Twój żywioł? Dołącz do Zespołu BMW Sikora – firmy, która łączy prestiż marki BMW z ugruntowaną pozycją na rynku. Jeżeli masz w sobie pasję, z łatwością nawiązujesz kontakty, wytrwale dążysz do wyznaczonych celów i chcesz podjąć wyzwanie pracy dla czołowej marki sektora Premium, mamy dla Ciebie idealną pracę.

BMW Sikora to Autoryzowany Dealer BMW, który w 2021 roku otworzył pierwszy salon w Europie, w całości dedykowany modelom BMW M – przełomowym samochodom o najwyższych mocach silników i wyczynowym zacięciu.

Przewiń do profilu firmy