Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik remontowo – budowlany

Jerzy WierzbaO firmie

  • Düsseldorf i okolice, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Pracownik fizyczny

Opis stanowiska:

Prace remontowo – budowlane przy wykańczaniu obiektów mieszkalnych na terenie Niemiec (Düsseldorf i okolice):

  • Malowanie
  • Szpachlowanie
  • Kafelkowanie (kompleksowe wykańczanie łazienek oprócz hydrauliki i elektryki)
  • Tapetowanie
  • Zabudowa KG
  • Ogólne prace remontowe

Wymagania:

  • Kilkuletnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie
  • Doświadczenie w kładzeniu glazury, terakoty i fugowaniu
  • Prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny
  • Własna działalność gospodarcza
  • Rzetelność w pracy, samodzielność, dokładność
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zakwaterowanie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Samochód służbowy
  • Praca od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania
lub kontakt tel.: 660 229 420

Ogłoszenie archiwalne