Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Pracownik remontowo-budowlany/konserwator

CHEM-GLAS Sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Skiereszewo 19, Gniezno
    Gniezno, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

CHEM-GLAS Sp. z o.o. sp.k.

Skiereszewo 19

Gniezno

Twój zakres obowiązków

  • prace ogólnobudowlane, remontowe, murarskie, brukarskie,

  • drobne prace konserwatorskie,

  • prace gospodarcze,

  • prace porządkowe i inne pomocnicze,

  • obsługa maszyn i urządzeń,

  • dbanie o stan techniczny powierzonego sprzętu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość prac ogólnobudowlanych, prac ziemnych,

  • umiejętności techniczno-manualne,

  • umiejętność współpracy z innymi pracownikami,

  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy,

  • dyspozycyjność,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • dużą samodzielność w wykonywaniu zadań,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków oraz premię,

  • pracę pełną wyzwań, przyjazną atmosferę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • pełen etat,

  • umowa o pracę lub kontrakt B2B,

  • z związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników pod nowe miejsca pracy.

Współpracujemy z największymi firmami w Polsce, działamy ponad 20 lat na rynku. Jesteśmy cały czas dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, wysoce cenionym dostawcą surowców chemicznych i opakowań szklanych. Współpracujemy z przemysłem szklarskim, metalurgicznym, spożywczym i chemii gospodarczej.

Przewiń do profilu firmy