Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik remontowo-wykończeniowy

  • Drezno, Frankfurt nad Menem, Hanower, Hamburg, Monachium, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-10-13

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec  poszukuje doświadczonych brukarzy i pracowników drogowych z komunikatywną  znajomością języka niemieckiego:

Miejsce pracy: Drezno, Frankfurt nad Menem, Hanower, Hamburg, Monachium

Zadania / zakres wykonywanych prac:

  • obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach remontowo-wykończeniowych,
  • drobne prace murarskie,
  • wykonywanie ścianek działowych , sufitów podwieszanych z płyt gipsowo-kartonowych,
  • wykonywanie dociepleń i izolacji termicznych,
  • osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej,
  • układanie paneli  podłogowych oraz drobne prace glazurnicze,
  • prace tynkarskie,
  • prace przy rozbiórce budynków oraz ich konserwacji,

Wymagania:

  • umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót remontowo-wykończeniowych i  czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż. i ochrony środowiska,
  • min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym lub dobrym,
  • sumienność, rzetelność w pracy,
  • mile widziani kandydaci w wieku 25-65 lat,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • brak nałogów,
  • mile widziana znajomość z własne auto.

Oferujemy:

  • długoterminową, stabilną  i  legalną pracę,
  • bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
  • atrakcyjne wynagrodzenie możliwe  zarobki powyżej  10 tyś zł.(stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),
  • możliwość urlopów co 6-8 tyg. pracy,
  • opiekę biura podczas odbywania kontraktów.
Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila za pomocą Aplikuj

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem klikając w przycisk aplikuj.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się