Oferta pracy

Pracownik remontowy – Złota rączka

Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców "Społem"O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
 Związek zrzesza spółdzielnie spożywców Społem z całej Polski, przeprowadza lustracje zrzeszonych spółdzielni, organizuje wspólne zakupy , prowadzi doradztwo z różnych dziedzin życia gospodarczego, szkolenia na rzecz zrzeszonych spółdzielni.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.kzrss.spolem.org.pl

Opis stanowiska:

Wykonywanie prac remontowo – konserwacyjnych, malowanie i czyszczenie ścian wewnątrz budynku i pomieszczeń biurowych oraz gospodarczych, prace adaptacyjne dla użytkowników lokali biurowych i najemców, udział przy przemieszczaniu wyposażenia i sprzętu pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami według potrzeb. Wykonywanie drobnych napraw: mebli biurowych, drzwi, regulacja okien. Wykonywanie prac porządkowych i gospodarczych w wyznaczonych pomieszczeniach  biurowych i gospodarczych łącznie z myciem okien w budynkach.

Wymagania:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe oraz 2 lata pracy na podobnym stanowisku pracy, umiejętność wykonywania prac remontowych, znajomość technik remontowych i materiałów remontowo - budowlanych, umiejętność naprawienia drobnych sprzętów biurowych. Samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej Firmie
  • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane terminowo
  • Możliwość skorzystania z funduszu socjalnego, pracowniczego programu emerytalnego
  • Opiekę medyczną finansowana przez pracodawcę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Klikając przycisk „Aplikuj” potwierdzam, że zapoznałem się z poniższą Klauzulą Informacyjną, akceptuję jej treść i rozumiem, że poprzez dobrowolne podanie w toku rekrutacji danych innych niż wymaganych przepisami prawa, wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców „Społem” z siedzibą w Warszawie (02-548) ul. Grażyny 13/15 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, na który aplikuję.

W przypadku chęci uczestniczenia również w przyszłych rekrutacjach prosimy o umieszczenie dodatkowo w CV następującej zgody: „Zgadzam się na przetwarzanie przez KZRSS „Społem” danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców „Społem” z siedzibą w Warszawie (02-548) przy ul. Grażyny 13/15; email: [email protected]
  2. Dane osobowe przetwarzane będą w celu obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Państwa wyraźnej i dobrowolnej zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
  3. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące z zakresie obsługi administracji kadrowej i płacowej.
  4. Dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, a w zakresie danych przetwarzanych na podstawie zgody, do chwili cofnięcia tej zgody, nie dłużej jednak niż do momentu zakończenia procesu rekrutacji. Dane przechowywane dla potrzeb przyszłych rekrutacji, będą przetwarzane przez okres 3 lat od momentu wyrażenia zgody w tym zakresie.
  5. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do cofnięcia zgody.
  6. Maja Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji i dalszych działań bezpośrednio z nią związanych. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Państwa wyraźnej zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy