Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik restauracji Burger King Artium Molo

AmRest Sp. z o.o. - Burger King

18,0019,00 brutto / godz.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • pracownik fizyczny
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek),
  • Godziny pracy:elastyczny grafik,
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klientów poprzez miłą i profesjonalną obsługę

  • Przygotowanie produktów zgodnie ze standardami i dbanie o jego najwyższą jakość

  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu

  • Wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. dbanie o sprzęty, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

  • Wsparcie restauracji w realizacji wyznaczonych celów

  • Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji Burger King

Nasze wymagania

  • Otwartość i komunikatywność

  • Pozytywna energia i pomysłowość

  • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie

  • Wyznaczanie ambitnych celów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna będzie mile widziana

To oferujemy

  • Wspaniały zespół który zatroszczy się o Ciebie

  • Rodzinną atmosferę dzięki której poczujesz się u nas jak w domu

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń, które zapewnia Ci dobry start i przygotują do pracy na stanowisku

  • Uczciwą pracę z jasnymi zasadami i wynagrodzeniem zawsze na czas

  • Stabilne zatrudnienie dla osób w różnym wieku i różnym doświadczeniem

  • Elastyczne godziny pracy dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb

  • Premię i nagrody za osiągnięcia, które dodadzą Ci jeszcze więcej motywacji do działania

  • Dodatkowe benefity w tym możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, opieki medycznej czy multikarnetu sportowego Medicover Sport (dawniej Karta OK System)

  • Wyjątkowe produkty Burger King codziennie w ramach przerwy w atrakcyjnych cenach, a także zniżki do KFC, Starbucks i Pizza Hut

  • Szerokie możliwości rozwoju i awansu, jeśli tylko masz duży apetyt… na więcej