Logo Pracuj.pl

Pracownik restauracji Burger King Czechowice

AmRest Sp. z o.o. - Burger KingO firmie

  • Czechowice-Dziedzice
    Czechowice-Dziedzice, śląskie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klientów poprzez miłą i profesjonalną obsługę
  • Przygotowanie produktów zgodnie ze standardami i dbanie o jego najwyższą jakość
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu
  • Wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. dbanie o sprzęty, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Wsparcie restauracji w realizacji wyznaczonych celów
  • Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji Burger King

Nasze wymagania

  • Otwartość i komunikatywność
  • Pozytywna energia i pomysłowość
  • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • Wyznaczanie ambitnych celów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna będzie mile widziana

To oferujemy

  • Możliwość łączenia pracy z pasją lub ze studiami dzięki elastycznym godzinom pracy
  • Jasne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie zawsze na czas
  • Profesjonalne szkolenie: nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!
  • Rozwój zawodowy: u nas możesz zostać kierownikiem i zdobyć cenne doświadczenie!
  • Dostęp do technologii wspierającej Twoją pracę i Twój rozwój - platforma e-learningowa AmSpace, aplikacja mobilna ze wszystkimi standardami, grafik pracy online,
  • Pakiet benefitów m.in. pakiet medyczny, kartę OK System, ubezpieczenie
  • Możliwość skorzystania z posiłku pracowniczego
  • Wynagrodzenie + premie za osiągane wyniki zawsze na czas
  • Wyjątkowe produkty KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks w super cenach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • wewnętrzne szkolenia
  • system premiowy

AmRest Sp. z o.o. - Burger King

Wierzymy, że świetne jedzenie jest na pierwszym miejscu. Każdego dnia, od 1954 roku, goście wybierają Burger Kinga dla wysokiej jakości, wspaniałego smaku i przystępnej ceny jedzenia. AmRest jest dumny z prowadzenia ponad 80 restauracji Burger King w Europie Środkowej, serwujących burgery, które muszą być doskonałe i idealnie dopasowane do gustów naszych gości. Wierzymy, że każdy jest wyjątkowy i nie ma lepszego sposobu na życie - niż bycie sobą. Dlatego nasi goście mogą przygotowywać burgery według własnych pomysłów i życzeń, wyrażając swoją indywidualność i ciesząc się smakiem pysznej wołowiny, grillowanej nad ogniem.

Partnerstwo AmRest z Burger Kingiem rozpoczęło się w 2007 roku, a dziś stwarzamy możliwości kariery dla prawie 2000 ambasadorów marki, którzy starają się zaoferować naszym gościom jedno z najbardziej autentycznych doświadczeń kulinarnych.

BURGER KING TO Przystań dla wszystkich miłośników burgerów – to przecież DOM WHOPPER®’a! Wiesz, że WHOPPER® ma ponad 50 lat, jest starszy od Rolling Stonesów, przeżył Beatlesów i wciąż trzyma się świetnie? Od ponad pół wieku jest kultowym burgerem Ameryki i faworytem reszty świata. Wyróżnia go nie tylko sposób przygotowania (grillowanie na ogniu), ale i możliwość personalizowania składników, zgodnie z filozofią HAVE IT YOUR WAY®. Dokładnie ta sama filozofia przyświeca nam każdego dnia w pracy – nie dość, że w Burger King możemy realizować swoją pasję, to jeszcze możemy być przy tym w 100% sobą. Więc jeśli kochasz burgery dołącz do nas i pracuj po swojemu!

Z nami rozwiniesz swoje kompetencje, nabędziesz nową wiedzę i umiejętności. Twój rozwój będzie czekał na Ciebie tuż za rogiem, jeśli tylko zechcesz po niego sięgnąć- otrzymasz od nas wszystko czego potrzebujesz.

Pracownik restauracji Burger King Czechowice, Czechowice-Dziedzice