Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik restauracji Burger King Galeria Bałtycka Gdańsk

AmRest Sp. z o.o. - Burger King

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klientów poprzez miłą i profesjonalną obsługę

  • Przygotowanie produktów zgodnie ze standardami i dbanie o jego najwyższą jakość

  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu

  • Wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. dbanie o sprzęty, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

  • Wsparcie restauracji w realizacji wyznaczonych celów

  • Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji Burger King

Nasze wymagania

  • Otwartość i komunikatywność

  • Pozytywna energia i pomysłowość

  • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie

  • Wyznaczanie ambitnych celów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna będzie mile widziana