Pracownik restauracji Burger King - MOP Czerlejno k. Poznania

AmRest Sp. z o.o. - Burger KingO firmie

  • Kostrzyn
    Kostrzyn, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta,
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny,
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klientów poprzez miłą i profesjonalną obsługę
  • Przygotowanie produktów zgodnie ze standardami i dbanie o jego najwyższą jakość
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu
  • Wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. dbanie o sprzęty, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Wsparcie restauracji w realizacji wyznaczonych celów
  • Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji Burger King

Nasze wymagania

  • Otwartość i komunikatywność
  • Pozytywna energia i pomysłowość
  • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • Wyznaczanie ambitnych celów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna będzie mile widziana

To oferujemy

  • Wspaniały zespół który zatroszczy się o Ciebie
  • Rodzinną atmosferę dzięki której poczujesz się u nas jak w domu
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń, które zapewnia Ci dobry start i przygotują do pracy na stanowisku
  • Uczciwą pracę z jasnymi zasadami i wynagrodzeniem zawsze na czas
  • Stabilne zatrudnienie dla osób w różnym wieku i różnym doświadczeniem
  • Elastyczne godziny pracy dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb
  • Premię i nagrody za osiągnięcia, które dodadzą Ci jeszcze więcej motywacji do działania
  • Dodatkowe benefity w tym możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, opieki medycznej czy multikarnetu sportowego Medicover Sport (dawniej Karta OK System)
  • Wyjątkowe produkty Burger King codziennie w ramach przerwy w atrakcyjnych cenach, a także zniżki do KFC, Starbucks i Pizza Hut
  • Szerokie możliwości rozwoju i awansu, jeśli tylko masz duży apetyt… na więcej

Pracownik restauracji Burger King - MOP Czerlejno k. Poznania, Kostrzyn