Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik restauracji

Mr Hamburger S.A.

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Uśmiechnięta obsługa klienta

  • Przygotowanie produktów i dbanie o ich jakość

  • Współpraca z pracownikami

  • Dbanie o sprzęt i utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

  • Realizacja wyznaczonych zadań

  • Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji

Nasze wymagania

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna – POMOŻEMY CI JĄ WYROBIĆ

  • Otwartość i komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Pozytywna energia

  • Dokładność, odpowiedzialność

To oferujemy

  • Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy, zapewniając Ci dobry start!

  • Elastyczne godziny pracy - możesz łączyć pracę ze studiami, obowiązkami rodzinnymi, a także z pasją

  • Extra premie za osiągane wyniki

  • Dodatkowe benefity - ubezpieczenie grupowe

  • Mega zniżki na ofertę restauracji

  • Możliwość szybkiego awansu na stanowisko Kierownika zmiany/ Kierownika restauracji

  • Jasne zasady, wynagrodzenie + premie zawsze na czas

  • Koleżeńską atmosferę w pracy – możesz na nas liczyć

Szukamy właśnie Ciebie!

Jeśli jesteś zainteresowany(-a) zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz przesyłania CV poprzez przycisk "Aplikuj szybko".

Mr Hamburger S.A. jest firmą, która działa na polskim rynku nieprzerwanie od 30 lat. Koncentrujemy się na rozwoju sieci gastronomicznej.

Przewiń do profilu firmy