Logo Pracuj.pl

Pracownik Restauracji

Max Poland Sp. z o.o.O firmie

19,00–21,00
brutto / godz.
  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o nasze standardy działania - tak, jesteśmy szaleni na punkcie jakości,
  • bycie członkiem zespołu: staniesz na kasie, przygotujesz posiłki, zadbasz o czystość i pomożesz w uzupełnianiu produktów.

Nasze wymagania

  • dużo pozytywnej energii i uśmiechu,
  • wielozadaniowość,

Mile widziane

  • doświadczenie w gastronomii
  • badania sanitarno-epidemiologiczne.

To oferujemy

  • dobrze wysmażona umowa o pracę i nadgodziny płatne na Maxa,
  • 19-21 zł/h brutto podstawy,
  • konkursy, które pozwolą Ci zarobić jeszcze więcej,
  • płatne szkolenie wprowadzające w świat Maxa,

Benefity

  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników

Max Poland Sp. z o.o.

MAX Premium Burgers to pyszne burgery najwyższej jakości. MAX to szwedzka marka. MAX to ponad 150 restauracji w różnych krajach. MAX to najszerszy w branży wybór produktów wege i vegan. MAX to świetne gastro, a nie korpo. MAX to ludzie. Dołącz do MAXa!

Zbieraj z nami doświadczenia na Maxa i dołącz do zespołu jako kierownik zmiany, a wkrótce może kierownik restauracji?

Tak, rozwój to część naszej kultury.

Wybieraj z naszego

zrównoważonego menu.

Na miejscu

Na miejscu:

• Max zniżki - karta, dzięki której zjesz na Maxa i w pracy, i prywatnie,

• Max benefity - opieka medyczna, szwedzki bufet extrasów do wyboru - m.in karta sportowa,

• duch MAXa - bezpieczeństwo, atmosfera, świetne produkty i działania na rzecz Ziemi,

• Max elastyczność - nie możesz na cały etat? Dopasujemy się.

Jeśli dużo się uśmiechasz i rozpiera cię energia, aplikuj. Nauczymy Cię wszystkiego. A jeżeli potrzebujesz książeczki sanepidu, pomożemy Ci ją wyrobić na nasz koszt. Jedyne czego potrzebujesz, to ukończone 18 lat.

Pracownik Restauracji, Kraków