Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik restauracji

Compass Group Poland

  • Mszczonów

    Mszczonów, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:6.00-17.00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie posiłków zgodnie ze standardami firmy,

  • Obsługa klientów,

  • Prace pomocnicze na kuchni (przygotowywanie kanapek, deserów etc.),

  • Dbanie o jakość i estetykę serwowanych potraw.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność pracy na recepturach,

  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie na podstawy umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po pierwszym miesiącu,

  • System bonusowy powiązany z osiąganymi wynikami,

  • Szkolenia wewnętrzne,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Bezpłatne posiłki pracownicze,

  • Pakiet benefitów: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart sportowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.

Przewiń do profilu firmy