Logo Pracuj.pl

Pracownik restauracji

McDonald’sO firmie

2 805–3 100
brutto / mies.
  • Okmiany (pow. legnicki)
    Okmiany (pow. legnicki), dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie produktów (kanapek, sałatek, napojów, deserów) oraz obsługa urządzeń
  • prace magazynowe, uzupełnianie zapasów
  • sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej, kompletowanie i wydawanie zamówień
  • prace porządkowe na stanowiskach pracy i zapleczu restauracji

Nasze wymagania

  • otwartość i pozytywne nastawienie do pracy i gości restauracji
  • nie wymagamy doświadczenia w gastronomii - na początku pracy zapewniamy wprowadzenie i wszystkie niezbędne szkolenia, ale jeśli już masz na koncie pracę w branży - tym lepiej
  • książeczka sanitarno-epidemiologicznej

Mile widziane

  • zapraszamy również osoby z niepełnosprawnością

To oferujemy

  • elastyczny grafik i możliwość pogodzenia pracy ze studiami i innymi zobowiązaniami (możesz pracować w dogodnych dla Ciebie dniach i godzinach - wszystko ustalisz na początku pracy)
  • pracę w miejscu, w którym ceni się atmosferę i wzajemne relacje
  • możliwość rozwoju kompetencji, a także szybkiego awansu i przejęcia odpowiedzialności za zarządzanie poszczególnymi elementami funkcjonowania restauracji
  • uczciwe i stabilne warunki (umowa o pracę, pewność i terminowość wynagrodzenia)
  • ekwiwalent za pranie odzieży
  • posiłki pracownicze w atrakcyjnych cenach
  • karta rabatowa na produkty McDonald’s także poza godzinami pracy
  • możliwość wykupienia karty OK System
  • możliwość zapisania się do grupowego ubezpieczenia na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Szukasz zajęcia, w którym rozwiniesz przydatne umiejętności, a także będziesz mieć realne szanse szybkiego awansu i objęcia stanowiska menedżerskiego? Chcesz pracować z fajnymi ludźmi, w zgranej ekipie? Szukasz miejsca, w którym już na początku zawodowej drogi dostaniesz odpowiedzialne zadania i zaufanie ze strony przełożonych?

Witamy w McDonald’s!

Miejsce pracy

  • Okmiany 1B (zjazd z A4 na DK 94) gmina Chojnów, powiat legnicki

Aktualne oferty pracodawcy
20/2021

Pracownik restauracji, Okmiany (pow. legnicki)